\n\n\n\n\n\n\n\n

Активіст Майдану, якого катували "тітушки", взявся за зброю

Підписаний міністром внутрішніх справ  України наказ про створення підрозділів патрульної служби спеціального призначення активно втілюється у  життя на Тернопільщині. В обласному управлінні міліції кипить робота над формуванням кадрового потенціалу не лише батальйону спецпризначення «Тернопіль», а й роти патрульної служби «Теребовля».

Серед тих, хто хоче правдою та вірою служити рідному народові – активіст майдану Василь Бойцун. У ці трагічні зимові дні, коли в Києві вирішувалася доля нашого народу, Василь був у лавах активістів майдану. Чоловікові пощастило вижити, хоча  був за крок від смерті.

- Мене викрали так звані «тітушки», - згадує Василь, - Через декілька днів тортур вивезли та викинули з автобуса  поблизу Цюрупинська  Херсонської області.

Незважаючи на важкі травми та поранення молодий чоловік з усіх сил тримався за життя. Це й дало йому снаги добратися до найближчого населеного пункту та попросити допомоги у людей.

Батько двох дітей сьогодні не тримає зла ні на кого, лише прагне, аби його донька та син  жили в суспільстві, яке вболіває та оберігає кожного громадянина. Молодий чоловік вирішив ділом довести, що готовий починати зміни, насамперед,  з себе. Він один з перших, хто прийшов і  записався до лав батальйону патрульної служби спеціального призначення.

З активістом майдану зустрівся керівник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук. На зустрічі були присутні  представник міжнародного центру ЮНЕСКО на Тернопіллі Віталій Семенюк, тимчасово  виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення УМВС в області Ігор Шинкар, виконуючий обов’язки командира батальйону патрульної служби спеціального призначення «Тернопіль»  Володимир Катрук.

Зі слів представника ЮНЕСКО, їхня організація не стояла осторонь тих подій, які відбувалися й надалі відбуваються в Україні, а також переймається долею людей, що були  активними учасниками майданів.

- Залишати сам-на сам людей, котрі пережили ті страшні події, забути про них - це безвідповідально. Ці громадяни довели свою відданість та готовність боротися за майбутнє нашої країни. І якщо хтось з них, хто морально та фізично готовий стати до лав органів внутрішніх справ,  аби підтримувати в державі мир та спокій – ми повинні дати їм цю можливість.

Шанс стати патрульним батальйону чи роти спеціального призначення має кожен, чий вік не перейшов сорокарічної межі, хто має за плечима службу в Збройних силах України,  здобув повну загальну середню освіту.

- Кандидати подають пакет документів, а саме: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, військовий квиток, документи про освіту, - нагадав про умови прийому тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення в області Ігор Шинкар. – У короткі терміни здійснюється спецперевірка, і якщо немає особливих зауважень щодо стану здоров’я, то кандидат стає співробітником батальйону чи роти спецпризначення. На даний час маємо 45 кандидатів, третина з них уже готова приступити до виконання завдань.

Не менш важлива умова вступу до лав підрозділу – холодна голова та гаряче серце. На це звернув увагу виконуючий обов’язки командира батальйону Володимир Катрук.

- Головне завдання  особового складу новостворених спецпідрозділів - стати опорою та за захисниками рідного народу. Ми повинні сформувати новий суспільний устрій та навчитися жити по-новому. – резюмував Володимир Катрук.

Підбір кандидатів на службу до спецпідрозділів триває. За додатковою інформацією можна звернутися до  відділів кадрів міськрайвідділів за місцем проживання, а також за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11. Контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 067-352-92-66. Резюме надсилати на електронну адресу vova_gandzuk@mail.ru.