\n\n\n\n\n\n\n\n

Через спеку обмежили рух вантажного транспорту через Тернопільщину

22 червня з 13:00 на Тернопільщині запровадили тепловий режим для великовагового транспорту через підвищення температури повітря.

Про це повідомили в патрульній поліції Тернопільської області.

Обмеження діятимуть у період, коли температура повітря перевищує +28 градусів. Такі заходи запроваджують для того, щоб запобігти руйнуванню дорожнього покриття в спеку. Заборона стосується вантажних автомобілів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Водіям рекомендують перечекати спекотний період на спеціальних майданчиках для тимчасової стоянки, розташованих уздовж автомобільних доріг та поблизу об'єктів дорожнього сервісу.

Контроль за дотриманням обмежень здійснюватимуть екіпажі патрульної поліції.