\n\n\n\n\n\n\n\n

Юна тернополянка виборола срібну медаль на Міжнародному фестивалі інженерії в Тунісі

Тернополянка Софія Юрків виборола срібну медаль на Міжнародному фестивалі інженерії, науки та технологій "I-FEST".

Юна тернополянка виборола срібну медаль на Міжнародному фестивалі інженерії в Тунісі Юна тернополянка виборола срібну медаль на Міжнародному фестивалі інженерії в Тунісі

Захід відбувся в Тунісі. Про це повідомили у Малій академії наук.

"МАНівці повернулися з Тунісу з науковими перемогами. Там з 21 до 27 березня проходив Міжнародний фестиваль інженерії, науки та технологій «I-FEST», який об’єднав 1200 юних науковців із 40 країн світу", - розповіли у МАН. - Україну представляли 30 хлопців та дівчат з 14 областей. Вони вибороли 31 нагороду: 4 золотих, 8 срібних, 12 бронзових медалей та 6 почесних відзнак і 1 за топпроєкт".

Як повідомляє газета "Сільський господар", Софія Юрків є слухачкою секції «Науково-технічної творчості та винахідництва» Тернопільського обласного відділення МАН України, науковий керівник протягом усієї наукової діяльності – Скоренький Юрій Любомирович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, викладач Тернопільського обласного комунального відділення МАН України.

Софія проявила свої наукові здібності ще з восьмого класу. За чотири роки навчання у Малій академії наук України вона досягла значних успіхів у різних наукових напрямах.

Серед її перемог:

Також Софія у конкурсі «Inventor UA» отримала диплом ІІІ ступеня, номінація «Стійкий життєвий простір», тема наукового проєкту: «Енергоощадні індивідуальні екобокси»; диплом І ступеня (2024 рік) номінація «Прикладні інженерні технології», тема наукового проєкту: «Індивідуальний екологічний електрогенератор». Представляла екобокс для вирощування зелені на 10-х ювілейних Наукових пікніках.

Крім наукових інтересів, учениця є активною спортсменкою з веслування на байдарках:

На цьому Софія не зупиняється і продовжує розвивати свої наукові здібності, взявши участь в Genius Olympiad (категорія «Наука»). Участь у цьому престижному змаганні стане ще одним важливим кроком у її науковій кар’єрі, відкривши нові можливості для розвитку та обміну досвідом на міжнародному рівні.