На початку липня відбудеться чергова сесія Тернопільської міськради
П’ятдесят восьма сесія міської ради відбудеться третього липня. Пленарне засідання розпочнеться о 10.00 і пройде в режимі відеоконференції.
Відповідне розпорядження видав міський голова Сергій Надал.
В орієнтовному порядку денному є більше двадцяти проектів рішень різного характеру та «земельні» питання. Розпочнуть роботу депутати з адміністративних питань. Обговорять визнання повноважень депутата Тернопільської міської ради восьмого скликання Гурик Мирослави Іванівни; надання статусу борця за незалежність України у XX столітті; нагородження відзнаками Тернопільської міської ради.
Підготовлено ряд проектів про внесення змін до раніше прийнятих рішень. Зокрема, до персонального складу постійних комісій міської ради; до плану роботи Тернопільської міської ради на 2026 рік; до Положень виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради; галузевих Програм; до рішення «Про статус борця за незалежність України у XX столітті».
Депутатам запропонують затвердити: Положення про громадський бюджет Тернопільської міської територіальної громади; схему формування локальної екологічної мережі Тернопільської міської територіальної громади; переможця конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Енергопарк «Тернопіль».
Говоритимуть на сесії також про внесення доповнень до Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади; про погодження правил доступу і перебування учасників освітнього процесу та інших осіб на території та в приміщеннях закладів загальної середньої освіти; про зміну типу і найменування Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області та затвердження Статуту; про звернення до Кабінету Міністрів України про розгляд проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі міста Тернополя Тернопільської міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.
Ольга Трач