Після аварії в Центрі депутат-директор додумався піднімати тарифи
На балансі КП «Тернопільводоканал» перебуває близько 340 км водопровідних мереж та 250 км каналізаційних. Понад 60% з них — зношені. Як наслідок — виникнення значної кількості аварій на водопровідних та каналізаційних мережах міста.
А рве все частіше. Так, 5 березня трапилася аварія на каналізаційному колекторі, що на проспекті Злуки, 53. (Глибина залягання каналізаційного колектора понад 6 м). На ліквідацію аварії пішло понад два дні, при цьому було припинено водопостачання ряду суміжних мікрорайонів міста.
12 березня виникла аварія на каналізаційній мережі, що на вул. Острозького (Глибина залягання каналізаційного колектора близько 6 м). У результаті аварії більше, ніж на добу було припинено рух вул. Острозького, що спричинило значні незручності для тернополян і гостей міста.
Протягом 7 - 8 березня тривала ліквідація аварії на верхньоівачівському водогоні, внаслідок чого спостерігалося локальне погіршення якості питної води в окремих мікрорайонах міста.
Загалом же протягом січня та лютого 2012 року на водопровідних мережах КП «Тернопільводоканал» трапилося 60 аварій, на каналізаційних – 4.
— Якщо ситуація не зміниться, і в нашому тарифі й надалі не буде закладено достатньо коштів на планомірну заміну мереж та модернізацію підприємства, як це практикується в розвинутих європейських країнах, то Тернопіль, як і будь-який інший обласний центр України, цілком може повторити долю Євпаторії чи навіть Алчевська, — застерігає Володимир Кузьма.