Тернопільська влада байдужа до багатодітних та бійців АТО
Загальновідомо, що до виключної компетенції місцевих рад входить формування постійних комісій – органів ради, що мають на меті вивчення, попередній розгляд і підготовку питань, які належать до її відання, а також здійснюють контроль за виконанням рішень ради. Постійні комісії обираються радою на весь строк її повноважень і складаються з голови і членів комісії. Рішення про затвердження персонального складу постійних комісій нової міської ради було прийняте ще 11 листопада.
24 листопада під час сесії міської ради голова фракції «Громадський рух «Народний контроль» Володимир Бліхар вкотре звернувся до колег-депутатів з проханням свідомо поставитися до формування такої значимої для більшості тернополян комісії і рекомендувати до неї своїх представників. Проте усі депутати разом з керівниками фракцій міцно трималися за попередньо затверджені (не хочеться вірити, що виторгувані) місця у комісіях, які, ймовірно, дають більші політичні чи фінансові дивіденди їхнім членам (комісія з питань бюджету та фінансів – 7 членів, економіки, промисловості, використання комунального майна – 6 членів, природокористування, приватизації, продажу та оренди землі – 8 депутатів).
У «Народному контролі» прийняли політичне рішення: щоб розблокувати роботу «Постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім'ї, материнства, дитинства» до її складу увійде ще один депутат цієї ж партії, Вікторія Шараськіна (раніше затверджена членом комісії з питань містобудування). Нагадаємо,що перед виборами представники усіх без винятку політичних партій найбільше своїх обіцянок спрямовують якраз на соціальну сферу: зобов’язуються підтримувати багатодітні сім’ї, дбати про поліпшення житлових, матеріально-технічних умов інвалідів та учасників війни, літніх людей. На ділі ж – більшість депутатів хоче бути поближче до місць, де ділиться бюджет, де «крутяться» гроші.