\n\n\n\n\n\n\n\n

У Тернополі назріває черговий освітній скандал?

Депутати міської ради погодили реорганізацію інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя.

Як йдеться у проекті рішення, центр буде перетворено у Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій і моніторингу. На сесії 16 лютого було затверджено і статут нової структури.

Як пообіцяла начальниця управління освіти Ольга Похиляк, усі працівники інформаційно-методичного центру будуть працевлаштовані в інших освітніх закладах міста.

– Далеко не всі залишаться працювати в інформаційно-методичному центрі тому що буде змінена структура. Повинна бути створена психолого-медико-педагогічна консультація. Там будуть працювати спеціалісти відповідного профілю. Це і психологи, і логопеди, і дефектологи. Хочу наголосити, що лексичне значення слова «методист» –  це вчитель вчителів. Це має бути мозковий центр, мають бути методисти – спеціалісти високої кваліфікації. На сьогоднішній день там працюють спеціалісти і першої, і другої категорій. Не було де працевлаштувати – направляли в інформаційно-методичний центр. Тому це нагальна потреба, яку ми повинні сьогодні вирішити і провести таку реорганізацію, – пояснила чиновниця від освіти.

Не підтримувати дану реорганізацію закликав своїх колег депутат Олег Вітвіцький. За його словами, через неможливість висловити свою думку на комісії, де вирішували дане питання, працівниця інформаційно-методичного центру потрапила в лікарню у критичному стані.

– Я пропоную заради того, щоби не вносити черговий раз певні непорозуміння в плані організації діяльності комунальних підприємств, в тому числі і в освітній сфері, це питання не підтримати. За моєю оцінкою, інформаційно-методичний центр до того часу працював доволі ефективно. Власне саме в плані патріотичного виховання школярів нашого міста. Тому прошу не підтримувати дане питання до остаточного врегулювання ситуації із колективом, – запропонував депутат.

Аргументи Олега Вітвіцького не переконали 35 депутатів. Рішення набрало необхідну для прийняття кількість голосів.