\n\n\n\n\n\n\n\n

В тернопільській обласній раді новий депутат

24 червня продовжила роботу дев’ята сесія Тернопільської обласної ради сьомого скликання.

Під час пленарного засідання оголосили постанову Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії про реєстрацію нового депутата.

Новим депутатом Тернопільської обласної ради від Тернопільської обласної організації ВО "Батьківщина", зареєстровано відомого волонтера Петра Васька. Він замінив в обласній раді багаторічного лідера тернопільської "Батьківщини" Василя Деревляного, який на минулій сесії склав депутатський мандат.

Звертаючись до депутатського корпусу, Петро Васько подякував військовим та народу України за мужність, стійкість і зазначив, що головним пріоритетом у його діяльності залишається підтримка нашої армії і наближення перемоги.