Тернопільські волейболістки вдруге за вихідні програли одеській "Джінестрі".
Як і в першому матчі підопічні Андрія Романовича поступилися в трьох партіях - 17:25, 18:25, 12:25. Таким чином, першу частину чемпіонату "Галичанка" завершила на передостанньому місці.
Такого падіння після позаторішніх золотих медалей чемпіонату в історії клубу давно не було.
"Галичанка" вдруге програла в Одесі
Поліс
Статті
четвер, 25 червня 2026
середа, 24 червня 2026
вівторок, 23 червня 2026
понеділок, 22 червня 2026