Тернопільські волейболістки вдруге за вихідні програли одеській "Джінестрі".
Як і в першому матчі підопічні Андрія Романовича поступилися в трьох партіях - 17:25, 18:25, 12:25. Таким чином, першу частину чемпіонату "Галичанка" завершила на передостанньому місці.
Такого падіння після позаторішніх золотих медалей чемпіонату в історії клубу давно не було.
"Галичанка" вдруге програла в Одесі
Поліс
Статті
вівторок, 16 червня 2026
понеділок, 15 червня 2026
п’ятниця, 12 червня 2026
четвер, 11 червня 2026