Продовжує невдалі виступи у жіночій волейбольній Суперлізі тернопільська "Галичанка".
У першому матчі шостого туру підопічні Андрія Романовича в Одесі в трьох сетах поступилися "Джінестрі" - 22:25, 18:25, 16:25.
Повторний поєдинок розпочався в Одесі о 12.00
"Галичанка" всуху програла "Джінестрі"
Поліс
Статті
вівторок, 16 червня 2026
понеділок, 15 червня 2026
п’ятниця, 12 червня 2026
четвер, 11 червня 2026