Вартість води у Тернополі мала зрости з першого січня. Однак постанову про затвердження нових тарифів Міністерство юстиції поки що не зареєструвало. Відтак у січні тернополяни платитимуть ще за старими цінами.
"Постанову національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, про затвердження нових тарифів, у Міністерстві юстиції досі не зареєстрували. Відтак у січні тернополяни ще оплачуватимуть за старими нормами. Оскільки постанова ще не набрала чинності. Щодо повірки лічильників, то тут діє нова редакція закону про метрологію, яка означає, що роботи з повірки лічильників повинні відшкодовуватися тарифами газу", - відзначив начальник планово-економічного відділу КП "Тернопільводоканал" Володимир Водовіз.
Відтак тернополянам обіцяють додаткових коштів за повірку лічильників не брати.