Новообраний міський голова Сергій Надал вирішив не самотужки займатися розвитком і розбудовою Тернополя, а долучити до цього важливого процесу і пересічних мешканців.

Задля цього при мерії було утворено 9 дорадчих органів, які формально фіксують можливість громади брати безпосередню участь в управлінні містом. Що з цього буде – поки що невідомо, але в умінні створити «красиву вітрину» керівництву міста не відмовиш. Тепер будь-яке проблемне рішення можна пояснити голосом громади. Мовляв, засідала ціла Громадська рада. Подивіться, скільки тут відомих і знаних людей. Хіба ці люди можуть помилятися?...

Разом з тим, 17 січня відбулось перше засідання Громадської ради з питань стратегічного розвитку та містобудування. Його керівником став Михайло Гросуляк (відомий тернопільський ресторатор, власник «Старого млина», піццерії «Фламінго»).

Завтра, 25 січня, засідатимуть охочі подбати про молодіжну політику, спорт, туризм і екологію. Таких виявилось майже сорок осіб. Серед них і оберуть керівні органи. Цього тижня визначаться також куратори громадських рад: з питань освіти, науки, культури та мистецтва (26 січня); економіки, промисловості та підприємництва(28 січня). На наступний місяць заплановані засідання рад з питань діяльності ринків (2 лютого); інновацій та інвестицій (4 лютого); охорони здоров'я, материнства та дитинства (7 лютого); протидії корупції та дотримання законності (9 лютого); духовності та моралі (11 лютого).

Варто додати, що за часів керівництва Романа Заставного у Тернополі створили Молодіжну міську раду. Цікаво, чи корисним буде цей дорадчий орган нинішньому очільнику міста Сергію Надалу?