Близько 30 абстрактних полотен виставив на розсуд глядачів тернопільський художник Василь Нецко. Усі представлені роботи він намалював за півроку. Свою виставку чоловік присвятив матері. Пояснює, що саме вона завжди бачила в ньому художника.
.
«Досить багато робіт малювались буквально за лічені години – за 5-6 годин. Після роботи я приходив, за вечір от в такому настрої брався за мастихін, тому що в більшості в мене роботи творені мастихіном, ніж пензлями», - розповів Василь Нецко телеканалу ІНТБ.
Народився Василь Нецко на Львівщині. В 7-річному віці переїхав з батьками у Тернопіль. У житті Василеві Нецко доводилося чимало подорожувати – частково через те, що він серйозно займався культуризмом і досяг у цьому чималих висот. Зокрема, у 2000 році став Чемпіоном України, у 2001-му здобув Кубок України та посів 13 місце на Чемпіонаті світу «Mr. Universe». А у 2007-му виборов 1 місце у парному позуванні та 5 – у своїй категорії серед чоловіків на Чемпіонаті Європи по культуризму і фітнесу.
До живопису Василя Нецка підштовхнула дружина. Хоча художній талант мав із дитинства, розвивати його почав тільки зараз. Малює вже 2 з половиною роки. Спочатку створював пейзажі та портрети, а після народження сина знайшов себе в абстракціонізмі. До речі, перед тим, як приступати до написання нової картини, обов’язково дивиться на малюка. Каже, так до нього приходить натхнення.
«Тільки в абстракціях я відчув, що я можу передати якийсь свій настрій, не дотримуючись копій, скажімо так, не дивлячись на роботи інших художників. Я просто відчуваю, в якому настрої я передаю атмосферу та енергетику на полотні», - каже творчий культурист.
Свої картини Василь Нецко продає, але зізнається, що є такі полотна, розлучитися з яким буде дуже складно. Адже роботи він наповнює власною енергетикою, а відповідно, і частинкою себе. Тому певні картини є надзвичайно дорогими для нього особисто.
Своєю творчістю Василь Нецко намагається вселити в людей надію і віру в краще майбутнє. Каже: найтемніше завжди буває перед світанком. Побачити роботи Василя Нецко можна у мистецькій галереї «Бункермуз» до 30 липня.
Фото "20 хвилин"