"Туристичними стежками рідного краю" - таку назву мала регіональна науково-практична студентська конференція, що відбулась до Дня туризму у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

.

Конференція студентам дуже потрібна, переконані у виші, адже п'ята часина студентів географічного факультету навчається за спеціальністю "Туризм".

До слова, день туризму в Україні відзначають 27 вересня.

У ході пленарного засідання конференції представники організацій та установ, що займаються розвитком туризму, розповідали майбутнім фахівцям про особливості цієї галузі на Тернопіллі.

- Дуже перспективним є облаштування транспортних потоків закладами сервісного обслуговування туристів. В області діє 68 закладів розміщення: готелі, мотелі, кемпінги; 22 оздоровчі заклади: бази відпочинку, табори, санаторії, - розповіла начальник управління з питань туризму Тернопільської ОДА Леся Серетна.

Цього для багатющої Тернопільської області, у якій 6 тисяч пам'яток, що можуть зацікавити як українського, так і закордонного туриста, замало. Аби виконати головне завдання - правильно представити і продати туристичний продукт, треба нарощувати темпи, казала керівник Інфотурцентру Лариса Римар. Вона розповіла, як "Інфотурцентр" втілює свій проект.

- В рамках цього проекту - "Туристично-рекреаційний кластер "Дністровський каньйон" - ми, розуміючи, що інфраструктуру туризму треба розвивати, вдосконалювати (дуже добре, що бізнес вже реагує на цю потребу, він і самостійно розвиває це), ми плануємо в наступному році ввести в експлуатацію Центр водного туризму в селі Устечко, - поділилася планами Лариса Римар.

Дізнались учасники студентської конференції і про чимало іншого, зокрема, про діяльність Національного заповідника "Замки Тернопілля". Цю конференцію, присвячену Дню туризму, у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, де п'ята частина студентів географічного факультету навчаються за спеціальністю "Туризм", вважають дуже корисною для її юних учасників.

- Нові дані про Тернопільський край, про туристичну галузь, інфраструктуру, вони, скажімо, стануть тою підставою, щоб в майбутньому зацікавитись тим чи іншим регіоном, тим чи іншим напрямком туристичної діяльності, - зазначив проректор з наукової роботи ТНПУ ім. В Гнатюка Богдан Буяк.