\n\n\n\n\n\n\n\n

Микола Люшняк: "СБУ під керівництвом Наливайченка зробило більше, ніж прокурори, фіскали та МВС разом узяті!"

Вчора, 18 червня, Верховна Рада підтримала відставку голови СБУ Валентина Наливайченка. За таке рішення проголосували 248 нардепів. Проти були 8, ще 41 – утримався. З тернопільських нардепів проти відставки Наливайченка проголосували лише Олег Барна та Микола Люшняк.

«З Валентином Олександровичем ми пройшли горнило виборів у 2012 році, - зазначив за підсумками голосування нардеп Микола Люшняк. - Це був тиск! Це були щоденні випробування! Ми йшли однією командою. Тоді пан Валентин не боявся відкритого протистояння зі злочинною владою Януковича. Такі випробовування не проходять безслідно  і залишаються хорошою сторінкою у моєму житті. Тому я не мав жодного морального права підтримати відставку Наливайченка, або ж поступити якось по-іншому».

Також Микола Люшняк розповів про своє враження від роботи Наливайченка:

«Коли у нас були комітетські слухання про злочини влади у період з 2012 по 201 4 рік, то СБУ найбільше надало інформації, найбільше відреагувало і найбільше зробила роботи у порівнянні з прокуратурою, фіскальною службою і МВС. Зі своєї сторони можу оцінити роботу СБУ під керівництвом Наливайченка тільки позитивно. Людина прийшла у службу, якої на той час вже не було. Валентину Олександровичу довелося розпочинати заново створення багатьох підрозділів. З цієї місією у такий важкий час наш колега по «УДАРі» справився більш ніж достойно».

Щодо звинувачень у сторону Наливайченка, то коментувати їх Микола Люшняк не став. «Адже СБУ має бути закритим органом  і чітко виконувати свою роботу. Повторюсь, Валентин Наливайченко професіонал і патріот своєї країни».