Вчора, 18 червня, Верховна Рада підтримала відставку голови СБУ Валентина Наливайченка. За таке рішення проголосували 248 нардепів. Проти були 8, ще 41 – утримався. З тернопільських нардепів проти відставки Наливайченка проголосували лише Олег Барна та Микола Люшняк.
Також Микола Люшняк розповів про своє враження від роботи Наливайченка:
«Коли у нас були комітетські слухання про злочини влади у період з 2012 по 201 4 рік, то СБУ найбільше надало інформації, найбільше відреагувало і найбільше зробила роботи у порівнянні з прокуратурою, фіскальною службою і МВС. Зі своєї сторони можу оцінити роботу СБУ під керівництвом Наливайченка тільки позитивно. Людина прийшла у службу, якої на той час вже не було. Валентину Олександровичу довелося розпочинати заново створення багатьох підрозділів. З цієї місією у такий важкий час наш колега по «УДАРі» справився більш ніж достойно».
Щодо звинувачень у сторону Наливайченка, то коментувати їх Микола Люшняк не став. «Адже СБУ має бути закритим органом і чітко виконувати свою роботу. Повторюсь, Валентин Наливайченко професіонал і патріот своєї країни».