Тернопільський чоловічий волейбольний клуб здобув свою чергову перемогу. Сьогодні "Будівельник" знову переміг вінницький "Міцний горішок" - 3:1. Після 10 матчів тернопільська команда займає 1-ше місце у вищій лізі і має 25 очок. Найближчий переслідувач - київський "Локомотив" - поступається 7 очок.
"Будівельник" збільшує розрив
Поліс
Статті
четвер, 25 червня 2026
середа, 24 червня 2026
вівторок, 23 червня 2026
понеділок, 22 червня 2026