Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні вранці на дамбі тернопільського ставу.
Автобус, який курсує маршрутом №15, в'їхав в електричну опору.
Відео з ДТП опублікували в одному з телеграм-каналів.
У момент пригоди в автобусі перебувало багато людей.
Зазначимо, що сьогодні у місті випав сніг. На дорогах - ожеледиця. Тому водіїв просять бути максимально уважними та обережними.IMG_9632
На дамбі маршрутка в'їхала у стовп
Поліс
Статті
вівторок, 23 червня 2026
понеділок, 22 червня 2026
неділя, 21 червня 2026
п’ятниця, 19 червня 2026
четвер, 18 червня 2026