На храмі святого великомученика Пантелеймона, що на вулиці Князя Острозького у Тернополі, встановили новий хрест.
Накупольний хрест освятив архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон. По завершенні церемонії освячення владика Тихон привітав настоятеля протоієрея Богдана Антонюка із знаменною подією та благословив на подальшу ревну працю у розбудові святині.
Про це повідомили у Тернопільсько-Бучацькій єпархії Православної Церкви України.
На храмі у центрі Тернополя встановили золотий хрест. ФОТО
Поліс
Статті
середа, 24 червня 2026
вівторок, 23 червня 2026
понеділок, 22 червня 2026
неділя, 21 червня 2026
п’ятниця, 19 червня 2026