Під час процедури підрахунку голосів на дільничних виборчих комісіях Тернополя суттєвих порушень виявлено не було. Про це на прес-конференції у тернопільському прес-клубі повідомив представник штабу об’єднаної опозиції Тарас Юрик. Але, за його словами, після того, як за останнім виборцем зачинились двері, на деяких дільничних виборчих комісіях нашого міста, одразу почали святкувати завершення виборів.
Депутат міськради не виключає, що через це і виникли проблеми зі здачею документації в окружну виборчу комісію. Тут представникам ДВК довелося цілу ніч простояти в черзі.
– Одне питання процедура безпосередньо здачі в окружну комісію. Інше – процедура підрахунку. Внаслідок цього затягнулася процедура підрахунку. І, я думаю, що це вплинуло значно, – зазначив Тарас Юрик.
До речі, переважно під дією алкоголю перебували рядові члени дільничних комісій, а не голови ДВК чи їхні заступники.