Рашисти у своїх звітах випереджують події.
Як ми повідомляли, вчора увечері у Тернополі та на Рівненщині пролунали вибухи. Офіційної інформації щодо того, що саме сталося там, поки немає. Однак виявляється, міністерство оборони РФ ще о 20:06 заявило, що вони вже розбомбили об'єкти на Рівненщині та в Тернополі. Про це пише Главком. Читайте на цю тему: