До редакції "За Збручем" потрапили дані соціологічного дослідження, проведеного авторитетним інститутом на замовлення провладних сил. Низькі цифри підтримки ПР шокували чиновників.

Для нас цікаві й рейтинги інших партій особливо те, як вони змінилися за останніх півроку. Зараз у нашому розпорядження результати опитування мешканців Тернопільського міського №163 вибочого округу. Станом на початок вересня виборці віддавали свої голоси наступним чином:

ВО "Батьківщина" - 30,2%
ВО "Свобода"-  21,3% Політична партія УДАР - 20,0% партія "Наша Україна" -5,1% партія "Україно, Вперед" -4,8: Комуністична партія України -2,1
Партія Регіонів -1,9 інші партії - 1,4 не визначилися - 13,2

Враховано відповіді опитаних, які підвердили, що точно, або скоріш зам все братимуть участь у голосуванні.

Об'єднана опозиція все ще займає перше місце, однак її рейтинг не росте, і навіть дещо знижується. Ще більше падіння відбувається у ВО "Свобода", яке не минулих місцевих виборах в області набрало понад третину голосів виборців. Натомість суттєво виросла підтримка "боксерської" партії - майже у два рази за півроку. Якщо так триватиме і далі, то УДАРники обійдуть свободівців і поборються за перше місце в Тернополі з об'єднаними опозиціонерами.

В другому ешелоні розгорнулася боротьба за виборця між колишніми лідерами симпатій "Нашою Україною" та новим проектом Банкової "Україною, Вперед". Серед симпатиків партії Королевської - переважна більшість молодих людей до 35 років.

Твердим аутсайдером виборчого процесу в обласному центрі виявилася всевладна партія Регіонів, яка програє навіть комуністам.

Серед тернопільських виборців значно менше невизначених, у порівнянні з сільськими округами.

Наше джерело обіцяло надати у розпорядження "За Збручем" також рейтинги кандидатів у депутати по мажоритарних округах. Ми ознайомимо читачів з ними відразу після отримання.